Rozwiązania automatyzacyjne w zakładach na konferencji w Lublinie

Wyszukaj w serwisie

Cyfryzacja procesów produkcyjnych i integracja systemów – przegląd najnowszych trendów już w czerwcu w Lublinie!

Już 22 czerwca w Lublinie (Hotel Focus Premium Lublin Conference & Spa) odbędzie się wydarzenie skierowane do specjalistów szukających innowacji i kreatywnych rozwiązań w zakresie automatyzacji.

rozwiazania-automatyzacyjne-w-zakladach-na-konferencji-w-lublinie

Najnowocześniejsza technologia pozwala w pełni dostosować rozwiązania automatyzacyjne do potrzeb każdej linii produkcyjnej. Wdrożenie tych rozwiązań, z uwzględnieniem istotnych czynników zapewnia optymalizację wydajności linii produkcyjnych. O jakich czynnikach i rozwiązaniach mowa? Tego będzie można się dowiedzieć podczas Konferencji Technicznej „Automatyzacja w zakładach produkcyjnych” już 22 czerwca w Lublinie! W sumie 14 prelekcji, 16 wystawców oraz praktyczne warsztaty techniczne.

Poruszone zostaną tematy:

  • MoMa, czyli mobilny manipulator. Jak mobilny robot współpracujący zmieni oblicze zakładów produkcyjnych
  • Niskokosztowa i bezobsługowa automatyzacja procesów produkcyjnych
  • Usprawnianie procesów produkcyjnych za pomocą robotyzacji. Zwiększenie efektywności i ciągłości pracy
  • Optymalizacja transportu wewnętrznego z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • Prawidłowy pomiar temperatury a oszczędność dla zakładu
  • Inteligentne rozwiązania mobilne dla zakładów produkcyjnych
  • Ruch liniowy w przemyśle spożywczym, chemicznym i farmaceutycznym
  • Kompleksowe rozwiązania automatyzacyjne dla maszyn w dobie przemysłu 4.0

Oprócz prelekcji, oraz konsultacji eksperckich przy stoiskach wystawienniczych, na uczestników czeka ciepły poczęstunek, prasa branżowa oraz Imienne Certyfikaty Uczestnictwa, poświadczające udział w wydarzeniu.

Konferencja już 22 czerwca, a udział w niej jest bezpłatny. Obowiązuje rejestracja online: www.axonmedia.pl/konferencje/rejestracja/automatyzacja-2022-lublin/

Patroni Honorowi: Krajowa Izba Gospodarcza, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Urząd Dozoru Technicznego, Prezydent Miasta Lublin Krzysztof Żuk, KIGEiT, Lubelski Klaster Przedsiębiorstw, Klaster Obróbki Metali, Krajowy Klaster Kluczowy, Puławski Park Naukowo-Technologiczny, ZPP Lubelskie.

Źródło: Axon Media

Sprawdź również inne wydarzenia branżowe >>

Porównaj produkty

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.