MLP Poznań West - kolejny logistyk dołączy do parku

Wyszukaj w serwisie

Kolejny logistyk dołączy do parku MLP Poznań West

MLP Group, deweloper działający na rynku nieruchomości magazynowych, wybuduje dla europejskiej firmy logistycznej obiekt w formule BTS. Najemcę podczas transakcji wspierał zespół specjalistów z firmy doradczej z sektora nieruchomości komercyjnych JLL.

Kolejny-logistyk-dolaczy-do-parku-MLP-Poznan-West-dlaProdukcji.pl

Obiekt w formule BTS

Nowy najemca podpisał umowę na wynajem nowoczesnej przestrzeni w centrum logistycznym MLP Poznań West. Deweloper wybuduje w formule BTS blisko 8 500 mkw. Obiekt zostanie wyposażony w mroźnię wyposażoną w zaawansowaną technologicznie komorę szybkiego zamrażania o łącznej powierzchni 8 100 mkw. Część socjalno-biurowa wyniesie 400 mkw. Hala będzie w pełni dostosowana do wymagań najemcy, ponadto zgodnie ze standardem spółki obiekt zostanie w całości objęty certyfikacją BREEAM.

 „Nasz klient określił konkretne potrzeby i wymagania, jakie powinien spełniać dedykowany dla niego obiekt, szczególnie w zakresie energooszczędności, która dla firm z branży staje się kluczowa w świetle rosnących [...]

Ten materiał dostępny jest dla zalogowanych użytkowników.
Załóż konto i dołącz do grona użytkowników naszego portalu!
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.