Dlaczego warto wziąć udział w Targach BUDMA w Poznaniu?

Targi BUDMA to wydarzenie, które od ponad 30 lat skupia całą branżę budowlaną w jednym miejscu. To czas premier rynkowych, nowości technologicznych, zdobywania nowych kontaktów biznesowych i kontraktów warunkujących rozwój. Dołącz do grona Wystawców i bądź obecny w dniach 11-14 lutego 2025 na jednym z najważniejszych międzynarodowych spotkań branży budowlanej w Europie!

kolejna-edycja-targow-budma-dlaczego-warto-wziac-w-niej-udzial-fot-1

Kolejna edycja Targów BUDMA odbędzie się w dniach 11-14 lutego 2025 r. (wtorek-piątek), tradycyjnie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. BUDMA to najważniejsze wydarzenie targowe w branży budowlanej i architektonicznej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Rokrocznie skupia producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych, przedstawicieli handlu, architektów, wykonawców i inwestorów. Podczas 4 dni zaprezentują oni najnowszą ofertę produktową, technologiczną i usługową.

Co zyskasz zostając Wystawcą BUDMA 2025?

  • Międzynarodowy charakter BUDMY i globalny zasięg targów zasięg da Ci możliwość zdobycia nowych rynków.
  • Wyselekcjonowana grupa kilkudziesięciu tysięcy profesjonalnych zwiedzających umożliwi Ci nawiązanie cennych kontaktów biznesowych.
  • Zwiększysz rozpoznawalność marki, docierając do potencjalnych klientów i partnerów.
  • Wypromujesz swoje najnowsze produkty i rozwiązania w Polsce i zagranicą.
  • Spotkasz najlepszych ekspertów z branży, będziesz miał możliwość uczestnictwa w prezentacjach i warsztatach, które poszerzają Twoją wiedzę.
  • Poznasz najnowsze trendy i innowacje w branży budowlanej.
  • Dodatkowo zapewnimy kompleksową obsługę, wspierając Cię logistycznie, marketingowo i technicznie.

Kto odwiedzi BUDMĘ 2025?

Oferta i program Targów BUDMA kierowane są do przedstawicieli szeroko rozumianej branży budowlanej. Należą do niej głównie cztery grupy klientów: handlowcy, architekci, wykonawcy oraz inwestorzy.

Najsilniej reprezentowaną grupą podczas edycji 2024 byli przedstawiciele sieci handlowych, którzy stanowili aż 40% ogólnej liczby osób uczestniczących w wydarzeniu. 38% łącznej liczby profesjonalistów obecnych na targach stanowiła grupa wykonawców i fachowców. Pozostałe 22% odwiedzających Targi BUDMA 2024 to inwestorzy oraz architekci.

Co roku Targi BUDMA licznie odwiedzają goście z zagranicy. Nie inaczej było podczas ostatniej edycji, na której zjawili się reprezentanci 40 państw. Najliczniejszą grupę stanowili goście z krajów nadbałtyckich – 14%. Na drugim miejscu znaleźli się Niemcy – 12%, a podium zamykają Czechy, których przedstawiciele stanowili 11% wszystkich odwiedzających targi. Godne podkreślenia jest także liczne grono osób ze Skandynawii, Słowacji i Holandii – łącznie 25%.

Tematyka Targów BUDMA 2025 skoncentruje się na trzech obszarach, będących – w świetle już obowiązujących i tych mających wejść niebawem w życie przepisów UE – kluczowymi: efektywności energetycznej, prefabrykacji oraz zielonej architekturze. Te tematy odzwierciedlają globalne trendy i wyzwania, z jakimi mierzy się współczesne budownictwo, kładąc nacisk na innowacje, zrównoważony rozwój i ekologię.

Archi_Strada – Zielona Architektura & Design

To wyjątkowa przestrzeń, zaaranżowana w wyremontowanym pawilonie nr 4 MTP, pełna inspiracji i nowoczesnych rozwiązań adresowanych do architektów, projektantów i designerów. To dobra architektura, wybitni goście, interdyscyplinarne debaty. To synergia świata sztuki i biznesu.

Pod hasłem Archi_Strada Zielona Architektura & Design kryje się kilka aktywności zaplanowanych na czas Targów BUDMA w lutym 2025 r. Wspólnie stworzą wyjątkową przestrzeń pełną inspiracji i nowoczesnych rozwiązań architektonicznych.

Głównym celem wydarzenia jest zgromadzenie w jednym miejscu czołowych firm, instytucji, ekspertów i praktyków związanych z projektowaniem i architekturą oraz zagwarantowanie im odpowiedniej przestrzeni do prezentacji swoich projektów i osiągnięć zawodowych. Archi_Strada stanie się więc platformą umożliwiającą nawiązanie cennych kontaktów oraz swobodną wymianę myśli i idei między światem architektów i inżynierów.

PREFTEC – Centrum Nowoczesnej Prefabrykacji

To największa w Polsce prezentacja najnowszych rozwiązań produktowych i technologicznych prefabrykacji drewnianej, stalowej i betonowej jako nieodłącznego elementu uniwersalnego budownictwa przyszłości. Zajmie ona ponad 3 tys. m kw. Ten dynamicznie rozwijający się sektor budownictwa będzie reprezentowany przez niemal 100 wystawców z Polski i zagranicy. Zaprezentują oni szeroką ofertę materiałów, sprzętu, technologii oraz gotowych produktów i usług.

W pawilonie 3 i 3A MTP już w lutym 2025 r. spotkać będzie można producentów i dystrybutorów oferujących rozwiązania w zakresie prefabrykacji drewnianej, stalowej oraz betonowej. Wystawcy zaprezentują zarówno elementy konstrukcyjne, takie jak drewniane prefabrykaty, żelbetowe słupy, belki i nadproża, prefabrykowane elementy stalowe, jak i systemy prefabrykowane do budowy hal, gotowe budynki modułowe oraz inne innowacyjne rozwiązania.

Odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z innowacjami w prefabrykacji. W tym ze startupami, nowymi materiałami i komponentami, a także nowoczesnymi maszynami i sprzętem wykorzystywanym w tej technologii. Wśród prezentowanych rozwiązań znajdą się prefabrykowane elementy wykończeniowe, systemy budowlane, gotowe budynki modułowe oraz usługi budowlane i doradztwo.

Nie zabranie również czasu dedykowanego szerokiemu gronu odbiorców, w tym inwestorom indywidualnym. Tu pojawi się również bogata oferta wydarzeń, w tym obecność znanych ambasadorów i celebrytów, którzy będą wspierać promocję marek producentów.

EnergoSMART BUILDING

Będzie to przestrzeń o charakterze conf-expo, a więc łącząca aspekty konferencyjne z wystawą produktów i usług. Główny nacisk położony w niej zostanie na tematykę zarządzania energią w budynku.

Reprezentowane będą na niej takie sektory budownictwa jak termomodernizacja, pompy ciepła, fotowoltaika, rekuperacja, magazyny energii, systemy zintegrowane, opomiarowanie, stertowniki czy elektroinstalacje.

Synergia z WinDoor-Tech

W 2025 roku uzupełnieniem BUDMY będą Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram, Fasad WinDoor-Tech. W ramach Targów nie zabraknie premierowych pokazów zaawansowanych technologicznie rozwiązań, służących optymalizacji produkcji w stolarce otworowej.

Targi BUDMA i WinDoor-Tech nie bez przyczyny organizowane są w tym samym czasie i miejscu. To wydarzenia, które się przenikają tworząc okazję do jednoczesnego obejrzenia maszyn czy technologii oraz gotowego produktu, który dzięki nim powstaje.

Zapisz w kalendarzu datę: 11-14.02.2025 i już dzisiaj zaplanuj swój udział w Targach BUDMA 2025!

Źródło: Organizator

Sprawdź również inne wydarzenia branżowe >>

Programista robotów: Gdzie pracować? Video z ekspertem.

Zapraszamy do obejrzenia drugiej części nagrania z ekspertką – Dobromiłą Włodarską (robotycy.com) na temat pracy programisty robotów przemysłowych.

STAL_9-10_24_Bozena_Gajdzik_DLUGOFALOWE_ZMIANY_RYNKOWE_UJECIE_HISTORYCZNE_CZ_II_iStock-1390249924
Partner kategorii:

Transformacja polskiego przemysłu stalowego na europejskim rynku stali. Długofalowe zmiany rynkowe w ujęciu historycznym, cz. II

Z artykułu dowiesz się: czy jest szansa na obniżenie energochłonności w hutach w Polsce; czy przemysł hutniczy inwestuje w innowacyjne rozwiązania;

targi-fastener-poland-miejsce-spotkan-ekspertow-fot-4

Targi FASTENER POLAND® – eksperci branży elementów złącznych z całego świata znowu spotkają się w Krakowie

Targi FASTENER POLAND®, które 25-26 września odbędą się w EXPO Kraków, to jedyne międzynarodowe targi elementów złącznych organizowane w Europie Środkowo-Wschodniej. Od siedmiu lat Targi FASTENER POLAND® są kluczowym forum wymiany do...

Anodowanie-twarde-anodowe-powloki-tlenkowe-na-aluminium-i-jego-stopach-dlaProdukcji.pl
Partner kategorii:

Twarde anodowe powłoki tlenkowe na aluminium i jego stopach

Anodowanie (eloksacja, od „elektrolityczna oksydacja”) – to powierzchniowa obróbka metali polegająca na elektrolitycznym wytworzeniu warstwy tlenku. Anodowanie stosuje się głównie w stosunku do aluminium i jego stopów. Można je także stosować do niektórych odmian stali, tytan...

sektor-transportowy-w-polsce-2025-rokiem-walki-o-przetrwanie

2025: kolejny rok walki o przetrwanie dla sektora TSL?

Rok 2024 miał być początkiem oddechu dla branży transportowo-spedycyjnej. Jednak rzeczywistość brutalnie zweryfikowała optymistyczne prognozy. Firmy logistyczne, a także transportowe i spedycyjne zmagają się z kryzysem finansowym, a przewidywania na 2025 rok nie przynoszą rewo...

STAL_11-12_20_technologie_ciecia_JAKOSC_PROCESU_CIECIA_LASEROWEGO_iStock-177007701
Partner kategorii:

Jakość procesu cięcia laserowego blach stalowych – wpływ zawartości krzemu i innych pierwiastków stopowych

Przeprowadzono analizę czynników i parametrów decydujących o jakości procesu cięcia laserowego. Zestawiono blachy stalowe o gwarantowanej przez producentów jakości cięcia laserowego laser grade steels. Opisano wpływ zawartości krzemu i innych pierwiastków stopowy...

conform-czyli-ciagle-wyciskanie-na-kole-rys-2

Ciągłe wyciskanie na kole (Conform®) – proces i możliwości wyciskania stopów magnezu serii AZ

Ciągłe wyciskanie na kole to proces poddawany wielu badaniom naukowym. Tym razem przyglądamy się badaniom prowadzonym przez Sieć Badawczą Łukasiewicz. Z artykułu dowiesz się:

Współczesne trendy rozwojowe w obróbce skrawaniem

Obróbka skrawaniem w technologii maszyn zajmuje miejsce w grupie obróbki kształtowej – ubytkowej. Jest wiodącą techniką wytwarzania i na razie nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić. Zastosowanie obróbki skrawaniem jest bardzo szerokie...

fotowoltaika-na-dachach-plaskich-relacja-ze-szkolenia-bogucki

Relacja ze szkolenia „Fotowoltaika na dachach płaskich”

12 września 2024 roku w Strykowie odbyło się szkolenie pt. „Fotowoltaika na dachach płaskich”, zorganizowane przez Stowarzyszenie DAFA. Było to pierwsze takie przedsięwzięcie w Polsce, poświęcone szczegółowym aspektom projektowania i realizacji instalacji fotowoltaicznych na d...

ciecie-plazmowe-analiza-jakosci-powierzchni-ciecia-cz-1-rys-9

Cięcie plazmowe – analiza jakości powierzchni cięcia – cz. 1

W jakich okolicznościach cięcie plazmowe przynosi najwięcej korzyści? Sprawdzamy to w oparciu o badania naukowców z Górnośląskiego Instytutu Technologicznego oraz Politechniki Częstochowskiej. Z artykułu dowiesz się:

Partner kategorii:

Mity w spawalnictwie: video z ekspertem. Część druga.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia drugiej części nagrania o mitach, które krążą w branży spawalniczej. O mitach spawalniczych opowiada ekspertka, Paulina Grabowska-Lisowska – Międzynarodowy Inżynier Spawalnik (IWE), inspektor, ...

elektrownia-jadrowa-stal-do-zastosowan-jadrowych-fot-1

Stale stosowane do budowy urządzeń i konstrukcji elektrowni jądrowych: rodzaje i wymagania jakościowe wg ASME i AFCEN

W obliczu planów budowy elektrowni atomowej w Polsce warto zapoznać się z wytycznymi dotyczącymi stosowanych przy tej budowie materiałów. Z artykułu dowiesz się:

zloty-medal-targow-modernlog-2024-poznaj-laureatow

Znamy laureatów nagrody Złoty Medal targów MODERNLOG 2024

Poznaliśmy produkty wyróżnione prestiżową nagrodą Złotego Medalu na targach Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG 2024 oraz ITM INDUSTRY EUROPE 2024. Laureaci zawalczą teraz o Złoty Medal Wybór Konsumentów. W minionym tygod...

konferencja-practicorr-2025-fot-2
Partner kategorii:

Konferencja PractiCORR 2025

Międzynarodowa konferencja PractiCORR 2025 to nowe wydarzenie, którego pomysłodawcą i organizatorem jest Pols­kie Stowarzyszenie Korozyjne. Konferencja PractiCORR 2025, której tema­tyka skupia się na praktycznych zagadnieniach ochro...

energooszczędne magazyny

Najemcy wybierają energooszczędne magazyny

Według najnowszego raportu „Rynek magazynowo-przemysłowy w Polsce”, opublikowanego przez firmę doradczą Newmark Polska, w trzecim kwartale 2024 roku w budowie pozostawało niecałe 2 mln mkw. nowych obiektów magazynowo-przemysłowych w Polsce. Co przy stosunkowo stabilnym poziomi...

Relacje

Katalog produktów

Sklep

STAL Metale & Nowe Technologie 11-12/24

STAL Metale & Nowe Technologie 11-12/24

Zamów
Nowoczesne Hale 1/2024

Nowoczesne Hale 1/2024

Zamów
Utrzymanie Ruchu 1/2024

Utrzymanie Ruchu 1/2024

Zamów
Fastener 1/2024

Fastener 1/2024

Zamów
Metody diagnostyki maszyn i urządzeń w predykcyjnym utrzymaniu ruchu

Metody diagnostyki maszyn i urządzeń w predykcyjnym utrzymaniu ruchu

Zamów
Rozwiązania energooszczędne wykorzystywane w budownictwie wielkopowierzchniowym (e-book)

Rozwiązania energooszczędne wykorzystywane w budownictwie wielkopowierzchniowym (e-book)

Zamów
Gwinty - rodzaje, wymiary, podstawowe obliczenia

Gwinty - rodzaje, wymiary, podstawowe obliczenia

Zamów
Koła zębate – projektowanie, wytwarzanie, pomiary, eksploatacja

Koła zębate – projektowanie, wytwarzanie, pomiary, eksploatacja

Zamów
Inżynieria doskonałości w procesach biznesowych. Przewodnik po teorii i dobrych praktykach

Inżynieria doskonałości w procesach biznesowych. Przewodnik po teorii i dobrych praktykach

Zamów
Metrologia. Wybrane zagadnienia (e-book)

Metrologia. Wybrane zagadnienia (e-book)

Zamów
Przewodnik po technologiach przemysłu 4.0

Przewodnik po technologiach przemysłu 4.0

Zamów
Vademecum projektanta. Budownictwo halowe (e-book)

Vademecum projektanta. Budownictwo halowe (e-book)

Zamów
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.