art. sponsorowany

KINGSPAN LIGHT & AIR – nowa dywizja wielkiego koncernu KINGSPAN

KINGSPAN LIGHT & AIR pod swoim brandem zrzesza kilkanaście firm. Wszystkie firmy oferują zróżnicowane produkty z zakresu doświetlenia oraz efektywnych systemów odprowadzania dymu i ciepła. Jedną z największych firm działających pod nazwą KLA jest firma Essmann, która dołączyła do grupy KINGSPAN w 2016 roku.

Produkty Kingspan oraz Essmann doskonale się uzupełniają. Dlatego też oferta skierowana do klienta pozwala na wybór całej gamy rozwiązań, szybszą realizację; zwiększoną efektywność energetyczną oraz lepszą ochronę przeciwpożarową.

Essmann z wieloletnią historią, jako wiodący europejski producent i oferent rozwiązań dotyczących doświetlenia i bezpieczeństwa dachów płaskich, już od ponad 5 lat jest ważnym i integralnym elementem nowej dywizji Kingspan Light & Air.

Produkty

Głównym celem działalności jest dostarczanie rozwiązań w zakresie doświetlania i oddymiania dla największych obiektów magazynowych, produkcyjno-magazynowych i handlowych czołowych inwestorów na terenie całej Polski.

Szerokie portfolio dostępnych produktów obejmuje między innymi: świetliki kopułkowe, pasma świetlne, klapy dymowe sterowane pneumatycznie oraz elektrycznie; klapy dolotowe oraz szeroką gamę urządzeń sterujących zarówno systemami oddymiania, jak i przewietrzania.

Oferowane produkty charakteryzują się wysoką trwałością i jakością oraz parametrami pracy w pełni spełniającymi wymagania rynku.

Produkty mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta z zachowaniem wymaganych właściwości i przy zastosowaniu odpowiedniej jakości materiałów.

Obsługa klienta i inwestycji

Firma oferuje usługi związane z projektowaniem systemów oddymiania w oparciu o normy krajowe i zagraniczne, zarówno na etapie budowlanym, jak i wykonawczym.

Kilka razy do roku organizowane są szkolenia dla architektów i konstruktorów w zakresie produktowym. Organizowane są także szkolenia w zakresie projektowania systemów oddymiania i przewietrzania. Kingspan Light & Air | Essmann Polska oferuje wsparcie projektowe oraz doradztwo w zakresie najbardziej optymalnych rozwiązań, już na początkowym etapie inwestycji. Wykonywane projekty z zakresu oddymiania bądź przewietrzania zawierają dobór produktów spełniających wszystkie wymagania klienta, dopasowane do jego indywidualnych potrzeb.

Montaż/Serwis

Firma dysponuje kilkunastoma zespołami montażowymi działającymi na terenie całej Polski, dzięki czemu może pozwolić sobie na realizację wielu obiektów jednocześnie. Dobra koordynacja robót pozwala na płynną realizację założonych celów i efektywne doprowadzenie procesu montażowego do końca.

Zakres usług obejmuje również konserwację i serwis urządzeń, zarówno w okresie gwarancyjnym, jak i po jego upływie.

Firma Kingspan Light & Air | Essmann Polska w ciągu ponad 20 lat działalności w Polsce stała się jednym z liderów rynku systemów doświetleniowych i oddymiających w Polsce. Dołączenie do grupy Kingspan zaowocowało rozszerzeniem portfolio wysokiej jakości produktów. Pozwoliło także na zwiększenie elastyczności produkcyjnych spółki, co będzie miało wymierny wpływ na dalszy dynamiczny rozwój działalności w Polsce.

KINGSPAN-LIGHT-AIR-nowa-dywizja-wielkiego-koncernu-KINGSPAN
Kingspan Light + Air | Essmann Polska Sp. z o.o.
ul. Franciszka Klimczaka 1 (budynek Royal Wilanów) 02-797 Warszawa-Wilanów

Przeczytaj również: Ścieralność betonowych posadzek przemysłowych w technologii DST

Automatyzacja-produkcji-czy-trzeba-sie-jej-bac-fot-1-dlaProdukcji.pl

Automatyzacja produkcji – czy trzeba się jej bać?

Z raportu Delloite Przemysł 4.0 w Polsce – rewolucja czy ewolucja? opublikowanego w 2020 r. wynika, że technologie – tuż za działalnością operacyjną – są tym czynnikiem, który napędza innowacje w przemyśle. Nie powinno więc dziwić, że blisko jedna trzecia badanych firm zaczy...

Tymczasowe-centrum-dystrybucyjne-TJX-Europe-w-Nowym-Kisielinie-oficjalnie-otwarte-Fot-2-dlaProdukcji.pl

Tymczasowe centrum dystrybucyjne TJX Europe w Nowym Kisielinie oficjalnie otwarte

21 lipca br. TJX Europe, właściciel sieci sklepów TK Maxx uruchomił tymczasowe centrum dystrybucyjne w Nowym Kisielinie koło Zielonej Góry. Otwarcie jest również kolejnym etapem prac związanych z budową największego magazynu TJX Europe w Europie kontynentalnej, który powstan...

Rozwoj-uszkodzen-wewnetrznych-w-stalach-rys-9-dlaProdukcji.pl

Rozwój uszkodzeń wewnętrznych w stalach chromowo-molibdenowych do zastosowań w energetyce konwencjonalnej

W artykule pokazano możliwość zastosowania metod metalograficznych do oceny rozwoju uszkodzeń wewnętrznych stali chromowo-molibdenowych eksploatowanych w warunkach pełzania. Wykorzystanie obrazów struktur metalograficznych uzyskanych w wyniku badań w skaningowym mikroskopie ...

Zintegrowane Centrum Tokarsko Frezarskie serii GMT firmy Goodway

GOODWAY, znany i ceniony wśród polskich odbiorców tajwański producent centrów tokarskich, prezentuje swoją nowość na rynku europejskim – Zintegrowane Centrum Tokarsko Frezarskie serii GMT.

CFI-Systemy-Informatyczne-z-Zakładem-Miesnym-POLIWCZAK-z-Mysłowic-dlaProdukcji.pl

CFI Systemy Informatyczne z nowym klientem z branży spożywczej – Zakładem Mięsnym POLIWCZAK z Mysłowic

Z początkiem lipca CFI Systemy Informatyczne  podpisała kontrakt z Zakładem Mięsnym POLIWCZAK z Mysłowic na wdrożenie systemu VENDO.ERP®.

Fastener-Poland

Kontakty, kooperacja, klienci – FASTENER POLAND®

Dane i raporty statystyczne pokazują jasno, że przemysł, w tym szczególnie branża elementów złącznych, mimo pandemii dynamicznie się rozwija. Sukces ten ma wiele fundamentów, a jednymi z ważniejszych są kontakty, rozmowy oraz wymiana wiedzy i doświadczeń pomiędzy specjalista...

Czy polskie przedsiębiorstwa są gotowe na walkę o zeroemisyjność?

Transformacja polskiej gospodarki i przemysłu w kierunku obniżania emisji CO2 jest już faktem. Dziś wkracza w fazę mocnego przyspieszenia. Polscy przedsiębiorcy stoją obecnie przed sporymi wyzwaniami. O tym, jak poprawa efektywności energetycznej wpłynie na uzyskanie zeroem...

Czy polskie przedsiębiorstwa są gotowe na walkę o zeroemisyjność?

Transformacja polskiej gospodarki i przemysłu w kierunku obniżania emisji CO2 jest już faktem. Dziś wkracza w fazę mocnego przyspieszenia. Polscy przedsiębiorcy stoją obecnie przed sporymi wyzwaniami. O tym, jak poprawa efektywności energetycznej wpłynie na uzyskanie zeroem...

Polska Izba Konstrukcji Stalowych

VII Konferencja Techniczna PIKS – Zegrze k. Warszawy, Hotel 500, 7-8.09.2021 r.

W imieniu organizatora - Polskiej Izby Konstrukcji Stalowych, zapraszamy na VII edycję Konferencji Technicznej,w trakcie której przedstawiciele firm członkowskich i partnerskich Izby zaprezentują najciekawsze realizacje stalowe ostatnich miesięcy.

reklama
reklama

Relacje

Katalog produktów

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.