ExpoWELDING Gdańsk – nowe miejsce spotkań branży spawalniczej! -

Wyszukaj w serwisie

ExpoWELDING Gdańsk – nowe miejsce spotkań branży spawalniczej!

ExpoWELDING-Gdansk-nowe-miejsce-spotkan-branzy-spawalniczej-dlaProdukcji.pl

W dniach 27-28 października 2021 roku zespół Expo Silesia po raz pierwszy zorganizuje uznane już targi spawalnicze ExpoWELDING w nowej lokalizacji na północy Polski w Gdańsku.

Targi mają na celu prezentację najnowszych technologii i urządzeń z zakresu spawania. A także cięcia i szlifowania dla przedstawicieli przemysłu działających w regionie północnej Polski. Wielu naszych wystawców sygnalizowało potrzebę spotkania w ramach specjalistycznego wydarzenia targowego w regionie pomorza. Do tej pory nikt nie stworzył takiego wydarzenia. Potrzebę organizacji wydarzenia podkreśla fakt, iż pierwsze firmy branży spawalniczej już dziś zgłosiły swój udział w targach.

Równolegle z targami ExpoWELDING Gdańsk 2021 odbędą się Pomorskie Targi Przemysłu i Technologii BALT-TECH Gdańsk 2021. Wydarzenie to koncentruje się m.in. na tematyce: obróbki metali, robotyzacji i automatyzacji, lakiernictwa przemysłowego. Jak również elementów złącznych,  bezpieczeństwa i higieny pracy, druku 3D, hydrauliki i pneumatyki.

ExpoWELDING do tej pory co dwa lata przyciągały największą liczbę wystawców z branż spawalniczej, jak również specjalistów poszukujących nowych technologii. Wydarzeni odbywało się do niedawna wyłącznie na Górnym Śląsku. To właśnie w Sosnowcu prezentowana jest największa liczba nowości przeznaczonych dla profesjonalistów, którzy codziennie wykorzystują procesy spawalnicze. Podczas edycji w 2019 roku zwiedzający targi mieli możliwość obejrzeć i przetestować ponad 35 urządzeń premierowo prezentowanych w Polsce.

Sprawdź inne wydarzenia branżowe >>

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.