Poznaj TOMBUD – nowego dostawcę narzędzi na merXu

MerXu jest platformą e-commerce dla firm z krajów Europy Środkowo-Wschodniej: Polski, Litwy, Łotwy, Estonii i Słowacji, które działają w sektorze B2B. Do grona dostawców w serwisie dołączył niedawno ZHU TOMBUD specjalizujący się w sprzedaży narzędzi profesjonalnych oraz maszyn przemysłowych. Oferta firmy stanowi kompleksowe zaopatrzenie dla zakładów przemysłowych, firm budowlanych, jak również zakładów energetycznych. TOMBUD oferuje wysyłkę do wszystkich pięciu krajów korzystających z platformy. Sprawdź, jakie produkty możesz zamówić od tego dystrybutora w serwisie.

Poznaj-Tombud-nowego-dostawce-narzedzi-na-merxu-screen-dlaProdukcji.pl

Narzędzia budowlane

ZHU TOMBUD na portalu oferuje narzędzia budowlane m.in. od takich producentów jak: Knipex, Wera, Wiha, Fortis, S+b, Stahlwille, Hafu, Format, Wera Joker, Hazet, Amf, Rothenberger czy Gedore. Wśród tej kategorii TOMBUD oferuje takie produkty jak:

  • klucze trzpieniowe, płaskie (jednostronne i dwustronne), płasko-oczkowe, oczkowe, rurkowe, nasadowe, hakowe, rozdzielcze, udarowe, z grzechotką, mocujące, uniwersalne, wtykowe, stopniowe, kłowe, krzyżakowe, zapadkowe,
  • klucze do: uchwytów wiertarskich, nakrętek, do ustawiania dyszy wysokociśnieniowej, śrub pasowanych, oprawek do tulejek zaciskowych, elektrycznych szaf sterowniczych, rozruszników i bloków silników,
  • noże do kabli.

Akcesoria narzędziowe

ZHU TOMBUD oferuje również akcesoria narzędziowe do cięcia, piłowania i wiercenia, a także materiały ścierne. Dystrybutor sprzedaje produkty takich producentów jak: Vsm, Pferd, Format, Gühring, Lenox®, Komet®, Fein, Bds, Kts, Bosch, Fortis czy Wikus®.

Wśród akcesoriów do cięcia i piłowania znajdziesz: brzeszczoty do pił, wyrzynarek, brzeszczoty maszynowe i taśmowe, piły taśmowe oraz tarcze pilarskie.

Spośród dostępnych u dystrybutora akcesoriów do wiercenia możesz kupić: wiertła (kręte, krótkie, miniaturowe, centrujące, udarowe SDS), nawiertaki, wiertła do kamienia i betonu oraz otwornice.

W TOMBUD możesz zaopatrzyć się również w takie materiały ścierne jak płótna ścierne i ściernice (tarczowe, trzpieniowe, wachlarzowe, listkowe, garnkowe).

Elektronarzędzia akumulatorowe

ZHU TOMBUD jest także dystrybutorem elektronarzędzi akumulatorowych oraz akcesoriów od producentów Asw i Fortis.  Od dostawcy na merXu możesz zamówić klucze udarowe, szlifierki kątowe, jak również polerki.

Narzędzia ręczne

TOMBUD oferuje również narzędzia ręczne od takich producentów jak: Wera, Neutralna Linia Produktów, Asw, Wiha, Knipex®, Gedore, Fortis, Picard, Halder, Stahlwille, Pferd, Format, Hazet, Amf. Wśród produktów znajdziesz: grzechotki i nasadki, klucze i narzędzia do rur, klucze płaskie i trzpieniowe, młotki, narzędzia dynamometryczne, nożyce i noże, pilniki, szczypce, a także wkrętaki.

Obróbka skrawaniem i spawanie

W ofercie TOMBUD znajdziesz także narzędzia i elementy do obróbki skrawaniem oraz produkty do spawania od firm: Exact, Tapmatic, Pferd, 3m, Walton Company, Format, Völkel, Fortis, Gühring, Beck, Haimer®, Format Excellent, Opta, Bessey, Irwin® Vise-grip®, Optrel oraz Neutralna Linia Produktów. Są to zarówno narzędzia do frezowania, jak i gwintowania oraz akcesoria niezbędne podczas spawania, takie jak szybki ochronne, osłony spawalnicze i szczypce zaciskowe.

Wymienione w artykule produkty można obecnie kupić na platformie merXu na bardzo atrakcyjnych warunkach. Obowiązują aktualnie promocje „Darmowa dostawa”, „Bonus retrospektywny”, „Rabat 500”. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, wejdź na stronę promocji.

Zainteresowanych obecnością na platformie merXu.com prosimy o kontakt:

Krzysztof Kosmalski

krzysztof@merxu.com

tel: 501584179

Przeczytaj również: Zoptymalizuj swoją pracę – kup narzędzia pneumatyczne na merXu

Minimalizowanie-kosztow-procesow-logistycznych-24-czerwca-2021-Opole-dlaProdukcji.pl

Minimalizowanie kosztów procesów logistycznych. Specjalistyczne spotkanie 24 czerwca w Opolu

24 czerwca w Opolu odbędzie się specjalistyczne spotkanie w całości poświęcone minimalizowaniu kosztów procesów logistycznych. Proc...

Minimalizowanie-kosztow-procesow-logistycznych-24-czerwca-2021-Opole-dlaProdukcji.pl

Minimalizowanie kosztów procesów logistycznych. Specjalistyczne spotkanie 24 czerwca w Opolu

24 czerwca w Opolu odbędzie się specjalistyczne spotkanie w całości poświęcone minimalizowaniu kosztów procesów logistycznych. Proc...

STAL-5-6-21-nadolny-romanowski-POWIERZCHNIA-STALI-X5CRNI18-10-PO-CIECIU-PLAZMOWYM-RYS-2-dlaProdukcji.pl

Analiza struktury geometrycznej powierzchni stali X5CRNI18-10 po cięciu plazmowym

W artykule skrótowo przedstawiono charakterystykę procesu cięcia strumieniem plazmy. Dała ona podstawę do analiz struktury geometrycznej powierzchni (SGP) przecięcia stali nierdzewnej X5CRNI18-10 po cięciu plazmowym. Na podstawie mikrotopografii zarejestrowanych bezstykową o...

5-pytan-na-ktore-warto-odpowiedziec-przed-zakupem-silnika-przekladniowego-dlaProdukcji.pl

5 pytań, na które warto odpowiedzieć przed zakupem silnika przekładniowego

Przewodnik dla kierowników zakładów i inżynierów Szacuje się, że do 2025 r. globalny rynek silników przekładniowych osiągnie wartość ok. 128,7 mld zł. Jednak co powinni wiedzieć kierownicy zakładów i inżynierowie, zanim zainwestują w...

Klimas-Wkret-Met-partnerem-XI-Kongresu-Stolarki-Polskiej-dlaProdukcji.pl

Klimas Wkręt-Met partnerem XI Kongresu Stolarki Polskiej

Firma Klimas Wkręt-Met, producent wysokiej jakości technik zamocowań w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, objął rolę partnera XI Kongresu Stolarki Polskiej, organizowanego przez Związek Polskie Okna i Drzwi.

Czy-digitalizacja-to-juz-nowy-standard-na-polskim-rynku-nieruchomosci-dlaProdukcji.pl

Czy digitalizacja to już nowy standard na polskim rynku nieruchomości?

Według raportu MKinsey&Company digitalizacja produktów i procesów to jeden z nowych standardów w globalnym sektorze budownictwa [1]. Wszystko wskazuje na to, że w ślad za budowlanką, idzie również branża deweloperska. Po liderach z sektorach nieruchomości biurowych, kole...

Usprawnianie-procesow-w-czasie-pandemii-dzieki-nowym-technologiom-dlaProdukcji.pl

Usprawnianie procesów w czasie pandemii dzięki nowym technologiom

Pandemia COVID-19 może nie wykoleiła ludzkości, ale z pewnością mocno zmodyfikowała naszą codzienność, także w kontekście zawodowym. Już dziś wiadomo, że wprowadzone obostrzenia i konieczność zmiany starych nawyków dla wielu firm skończyły się tragicznie. Te jedn...

reklama
reklama

Relacje

Katalog produktów

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.