PRZEJDŹ NA STRONĘ DLAPRODUKCJI.PL DLAPRODUKCJI.PL

Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.

Kategoria: Maszyny i urządzenia

Technologie Formowania Metali od początku swojej działalności, czyli 2003 roku, zajmuje się dystrybucją maszyn do plastycznej obróbki metali.
Na ofertę firmy składają się maszyny i urządzenia dedykowane do różnego typu odbiorców, zainteresowanych technologią produkcji w pracach mało i średnioseryjnych, jak też wielozmianowych. Oferowanie skutecznych i dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta rozwiązań sprawia, że aktualnie TFM może poszczycić się liczbą ok. 1000 dostarczonych maszyn i urządzeń do ponad 800 klientów z Polski i krajów europejskich.
Kompleksowa obsługa realizowana przez TFM zawiera pomoc w wyborze optymalnej technologii procesu, organizację transportu i dostawy maszyny, instalację, rozruch oraz szkolenie operatorów. TFM zapewnia także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz części zamienne.
Ponadto, na ofertę składa się projektowanie i realizacja oprzyrządowania giętarek trzpieniowych, beztrzpieniowych, trójrolkowych i innych maszyn, w których niezbędne jest użycie indywidualnych rozwiązań.

Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.

43-502 Czechowice-Dziedzice,
Mazańcowicka 89
T: 32 214 88 00
E: info@tfm.pl

GRZEGORZ JASIK
T: 730 500 579
E: grzegorz.jasik@tfm.pl

http://www.tfm.pl/