Droga do Smart Warehouse

Jak zbudować zespół projektowy przy wdrożeniu automatyki? Dlaczego automatyczne systemy składowania nie spełniają oczekiwań od pierwszego dnia uruchomienia? Kiedy opłaca się wykorzystanie robotów w magazynie? Jak wykorzystać Voice Picking? Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci branżowi podczas Konferencji Smart Warehouse (1-2 września). Konferencja odbędzie się w ramach Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog w Poznaniu.

Droga-do-Smart-Warehouse-dlaProdukcji.pl

Trwa bezpłatna rejestracja na II edycję konferencji Smart Warehouse skierowanej do szefów logistyki, kierowników magazynu i menedżerów łańcuchów dostaw, którzy zainteresowani są optymalizacją procesów intralogistycznych w duchu Industry 4.0. Podczas dwóch dni targowych, 1 i 2 września 2021 na terenie MTP, każdy z nich będzie mógł dowiedzieć się więcej nt. IoT i digitalizacji, automatycznych systemów składowania, technologii transportu wewnętrznego oraz AGV robotów. Bezpłatne bilety dostępne są na stronie: https://smartwarehouse.modernlog.pl/

Konferencja Smart Warehouse to wydarzenie organizowane z myślą o menedżerach logistyki, którzy szukają wartościowych wskazówek i rzetelnej wiedzy popartej bogatym doświadczeniem – komentuje Hanna Zdrojewska, dyrektor targów Modernlog.Z myślą o nich przygotowaliśmy program, który opiera się na czterech panelach dyskusyjnych. Panele są wypełnione analizami case studies oraz przykładami dobrych praktyk. Wśród panelistów znaleźli się zarówno dostawcy, integratorzy, jak i odbiorcy nowych technologii. Gorąco zachęcam do przyjazdu do Poznania i skorzystania z możliwości, jakie dają targi oraz konferencja na żywo.   

Rzetelna wiedza z pierwszej ręki

Dynamicznie zmieniające się zachowania konsumenckie oraz żywo rozwijający się rynek zakupów internetowych generują nowe wyzwania dla operatorów magazynowych i logistycznych. Tego, jak im sprostać będzie można dowiedzieć się od liderów branży logistycznej. Podzielą się oni swoimi doświadczeniami podczas Konferencji Smart Warehouse. W panelach dyskusyjnych wezmą udział przedstawiciele takich firm, jak np. Fanuc, WObit, Omron, Europa Systems, Sente, SICK, IBCS, HIT Kody Kreskowe, Gebhardt Intralogistics Group, Jungheinrich Polska czy DHL Supply Chain.

Konferencja Smart Warehouse to właściwi ludzie, na właściwym miejscu, o właściwej porze i z właściwym doświadczeniem. W myśl hasła „wiedza daje przewagę” zachęcam do skorzystania z niepowtarzalnej okazji otrzymania wartościowych wskazówek od ekspertów branżowych. Dotkniemy istotnych i budzących emocje tematów mających niebagatelny wpływ na logistykę wewnętrzną – zaprasza Artur Olejniczak, moderator panelu IoT_digitalizacja.

Tematyka odpowiadająca na potrzeby branży

Za moderację konferencji odpowiadają: Ilona Miziewicz-Groszczyk, director of marketing & e-commerce, Europa Systems, Piotr Sędziak, dyrektor zarządzający, Orbico Supply, Artur Olejniczak, kierownik marketingu i PR, WSL, Magdalena Libiszewska, redaktorka naczelna czasopism „Logistyka a Jakość”, „Nowoczesny Magazyn” oraz Łukasz Musialski, starszy doradca logistyczny, Chaingers. Wraz z prelegentami poruszą zagadnienia, które odpowiadają tematycznie na zapotrzebowanie branży. Nie zabraknie oceny możliwości, jakie dają nowe technologie oraz zagrożeń, przed którymi stoją współcześni logistycy.

Podczas konferencji Smart Warehouse w panelu dyskusyjnym Automatyczne systemy składowania nie zadamy pytania „Czy automatyzować magazyn?”. Będziemy pytać: jak długo trzeba dziś czekać na realizację projektów przez dostawców i dlaczego? Dlaczego instalacja nie spełni oczekiwań od pierwszego dnia po jej uruchomieniu? Jak w tym wszystkim ważna jest integracja mechaniki z technologią, systemów automatyki magazynowej z systemami informatycznymi? Do panelu dyskusyjnego zaprosiliśmy dostawców rozwiązań i praktyków, żeby zderzyć obietnice z rzeczywistością – opowiada Magdalena Libiszewska, moderatorka panelu Automatyczne systemy składowania.

Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej. To oznacza, że transmisję z przebiegu konferencji będzie można śledzić także na internetowej platformie spotkań.

Konferencja Smart Warehouse jest integralną częścią targów Modernlog (Poznań, 31.08-3.09.2021 r.). Nie bez powodu targi uznawane są za najważniejsze spotkanie sektora logistycznego w Polsce. Stanowią niepowtarzalną okazję do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w branży, aktualną ofertą firm, wymiany doświadczeń zawodowych i podjęcia rozmów handlowych. W tym samym czasie odbędą się także: Targi ITM Industry Europe, 3D Solutions – Targi Druku i Skanu 3D; Targi Kooperacji Przemysłowej Subcontracting oraz Forum Odlewnicze Focast.

Sprawdź także inne wydarzenia branżowe >>

Bezpieczenstwo-funkcjonalne-urzadzen-pneumatycznych-rys-3-dlaProdukcji.pl

Bezpieczeństwo funkcjonalne urządzeń pneumatycznych

Bezpieczne użytkowanie maszyn i urządzeń jest kluczowym zagadnieniem we współczesnym przemyśle. W stosunku do urządzeń pneumatycznych wymaga się ich niezawodności i zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa podczas ich działania. Maszyny i urządzenia wykorzystujące en...

Fastener-Poland

Kontakty, kooperacja, klienci – FASTENER POLAND®

Dane i raporty statystyczne pokazują jasno, że przemysł, w tym szczególnie branża elementów złącznych, mimo pandemii dynamicznie się rozwija. Sukces ten ma wiele fundamentów, a jednymi z ważniejszych są kontakty, rozmowy oraz wymiana wiedzy i doświadczeń pomiędzy specjalista...

Rozwoj-uszkodzen-wewnetrznych-w-stalach-rys-9-dlaProdukcji.pl

Rozwój uszkodzeń wewnętrznych w stalach chromowo-molibdenowych do zastosowań w energetyce konwencjonalnej

W artykule pokazano możliwość zastosowania metod metalograficznych do oceny rozwoju uszkodzeń wewnętrznych stali chromowo-molibdenowych eksploatowanych w warunkach pełzania. Wykorzystanie obrazów struktur metalograficznych uzyskanych w wyniku badań w skaningowym mikroskopie ...

Zintegrowane Centrum Tokarsko Frezarskie serii GMT firmy Goodway

GOODWAY, znany i ceniony wśród polskich odbiorców tajwański producent centrów tokarskich, prezentuje swoją nowość na rynku europejskim – Zintegrowane Centrum Tokarsko Frezarskie serii GMT.

CFI-Systemy-Informatyczne-z-Zakładem-Miesnym-POLIWCZAK-z-Mysłowic-dlaProdukcji.pl

CFI Systemy Informatyczne z nowym klientem z branży spożywczej – Zakładem Mięsnym POLIWCZAK z Mysłowic

Z początkiem lipca CFI Systemy Informatyczne  podpisała kontrakt z Zakładem Mięsnym POLIWCZAK z Mysłowic na wdrożenie systemu VENDO.ERP®.

Fastener-Poland

Kontakty, kooperacja, klienci – FASTENER POLAND®

Dane i raporty statystyczne pokazują jasno, że przemysł, w tym szczególnie branża elementów złącznych, mimo pandemii dynamicznie się rozwija. Sukces ten ma wiele fundamentów, a jednymi z ważniejszych są kontakty, rozmowy oraz wymiana wiedzy i doświadczeń pomiędzy specjalista...

Czy polskie przedsiębiorstwa są gotowe na walkę o zeroemisyjność?

Transformacja polskiej gospodarki i przemysłu w kierunku obniżania emisji CO2 jest już faktem. Dziś wkracza w fazę mocnego przyspieszenia. Polscy przedsiębiorcy stoją obecnie przed sporymi wyzwaniami. O tym, jak poprawa efektywności energetycznej wpłynie na uzyskanie zeroem...

Czy polskie przedsiębiorstwa są gotowe na walkę o zeroemisyjność?

Transformacja polskiej gospodarki i przemysłu w kierunku obniżania emisji CO2 jest już faktem. Dziś wkracza w fazę mocnego przyspieszenia. Polscy przedsiębiorcy stoją obecnie przed sporymi wyzwaniami. O tym, jak poprawa efektywności energetycznej wpłynie na uzyskanie zeroem...

Polska Izba Konstrukcji Stalowych

VII Konferencja Techniczna PIKS – Zegrze k. Warszawy, Hotel 500, 7-8.09.2021 r.

W imieniu organizatora - Polskiej Izby Konstrukcji Stalowych, zapraszamy na VII edycję Konferencji Technicznej,w trakcie której przedstawiciele firm członkowskich i partnerskich Izby zaprezentują najciekawsze realizacje stalowe ostatnich miesięcy.

reklama
reklama

Relacje

Katalog produktów

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.